Česká plemenářská inspekce

Organizační složka státu zřízená k dozorování ustanovení zákona  č. 154/2000 Sb., o šlechtění, plemenitbě a evidenci hospodářských zvířat a o změně některých souvisejících zákonů (plemenářský zákon), ve znění pozdějších předpisů.

Informace k evidenci přirozené plemenitby skotu na Portálu farmáře

16. 2. 2023

Tisková zpráva — Informujeme Vás, že v Novém registru zvířat na Portálu farmáře je k dispozici nová verze funkcionality „Evidence Přirozené Plemenitby“ (EPP).

Stávající funkcionalita EPP v Registru zvířat bude 22. února 2023 vypnuta a bude možné evidovat přirozenou plemenitbu jen v Novém registru zvířat.

 

Doporučujeme tedy přejít na novou EPP před tímto vypnutím.

Funkcionalita EPP je v Novém registru zvířat v horní liště, tlačítko „Přirozená plemenitba“.

Základní ovládání aplikace je popsáno v online nápovědě dostupné přímo v aplikaci.

Převedení předchozích záznamů do nové EPP je nevratné, stáda za předchozí 3 roky (platnost stáda je ukončena po 1. 1.2020) jsou zachovaná a můžete s nimi v nové EPP nadále pracovat.

EPP v Novém registru zvířat nabízí vylepšené funkce.

 

K zodpovězení dotazů je k dispozici  informační služba  ústřední evidence, tel.: 257 896 335 a regionální konzultanti ÚE

(https://www.cmsch.cz/kontakty-cmsch,-a-s/skupiny-kontaktu/regionalni-pracoviste-ue/)

 

Zdroj: Českomoravská společnost chovatelů, a.s.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.