Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský

Všem nám záleží na tom, abychom konzumovali bezpečné a kvalitní potraviny. Jejich cesta začíná u půdy a pokračuje k volbě správné odrůdy, osivům, sadbě, hnojivům a přípravkům na ochranu rostlin. Bez toho všeho zemědělské plodiny strádají, mají potíže se svým zdravým vývojem a výsledkem je špatná sklizeň. Abychom naopak sklízeli dostatek a ve skvělé kvalitě, a ještě co nejvíce šetřili životní prostředí, v tom všem pomáhá naše zkušebnictví, kontrola a rostlinolékařství.

Veřejné zakázky

Veřejné zakázky
Profil zadavatele

Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský využívá jako svůj profil zadavatele elektronický nástroj E-ZAK na adrese:
https://zakazky.eagri.cz/profile_display_1071.html


Zároveň využívá pro zadávaní veřejných zakázek elektronické tržiště Gemin na adrese (od 1. 7. 2017 však nikoliv jako další profil zadavatele):
https://www.gemin.cz/profil/ceska-republika-ustredni-kontrolni-a-zkusebni-us


Předchozí profil zadavatele využívaný do 31. 3. 2015 byl na adrese:
https://www.vhodne-uverejneni.cz/profil/00020338

 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.