Novinky v legislativě

Nová legislativa k podmínkám při chovu psů a koček a ke vzdělání na úseku ochrany zvířat proti týrání

11. 2. 2013
Dne 30. ledna 2013 byly ve Sbírce zákonů publikovány dvě vyhlášky Ministerstva zemědělství, a to vyhláška č. 21/2013 Sb. o stanovení podmínek při chovu psů a koček a vyhláška č. 22/2013 Sb. o vzdělání na úseku ochrany zvířat proti týrání. Tyto vyhlášky jsou prováděcími právními předpisy k zákonu č. 246/1992 Sb., na ochranu zvířat proti týrání, který byl kvůli implementaci předpisů EU novelizován…

Nová legislativa týkající se změny domácích porážek skotu a jelenovitých

30. 1. 2013
Domácí porážky skotu mladšího 24 měsíců, ale i jelenovitých z farmových chovů, jsou v České republice povoleny od ledna loňského roku. Od 7. ledna 2013 nabyla účinnosti vyhláška, která drobným zemědělcům usnadní tyto porážky.

Nová legislativa týkající se ochrany zvířat

8. 1. 2013
S novým rokem nabyla účinnosti řada právních předpisů. Přinášíme jejich přehled zpracovaný Ministerstvem zemědělství.

Nová legislativa upravující podmínky hospodaření v zemědělství a potravinářství

15. 10. 2012
Počátek října přinesl řadu změn v předpisech upravujících podmínky hospodaření v zemědělství a potravinářství. Dnes přinášíme druhou část jejich přehledu zpracovaného Ministerstvem zemědělství.

Nová legislativa pro vinaře, pekaře i konzumenty pečiva

25. 7. 2012
Ve středu 1. srpna nabudou účinnosti dva předpisy týkající se resortu zemědělství. První z nich se týká vinařů, druhý pak především pekařů a obchodníků s pečivem, ale v konečném důsledku všech spotřebitelů.

Novinky v legislativě

V této sekci naleznete podrobné informace o nově přijatých právních předpisech připravených Ministerstvem zemědělství podle termínu jejich účinnosti.
1 ... 18 19 20

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.