Výzva k podávání ohlášení a žádostí o finanční příspěvek na podporu adaptace lesních ekosystémů na klimatickou změnu v případě STÁTNÍCH lesů za období 2022 až 2026

3. 2. 2022

Ministerstvo zemědělství tímto zveřejňuje výzvu k podávání ohlášení a žádostí o finanční příspěvek na podporu adaptace lesních ekosystémů na klimatickou změnu v případě STÁTNÍCH lesů za období 2022 až 2026.

Výzva se vyhlašuje v podobě Zásad, kterými se stanovují podmínky pro poskytování finančního příspěvku na podporu adaptace lesních ekosystémů na klimatickou změnu v případě státních lesů (čj. MZE-336/2022-16221 ze dne 3. 2. 2022).

Příjem ohlášení žadatelů o příspěvek za rok 2022 probíhá od 3. 2. 2022. Bez podaného ohlášení žadatele nelze vstoupit do programu a následně žádat o finanční příspěvek.

Příjem žádostí o příspěvek za rok 2022 proběhne od 1. 3. do 31. 5. 2023.

Ohlášení žadatele i žádosti o příspěvek se povinně vyhotovují v prostředí formulářové aplikace (tzv. modulu) pro žadatele. Při zakládání ohlášení je nutné zvolit typ „Ohlášení pro program na podporu adaptace lesních ekosystémů na klimatickou změnu“. Při zakládání žádosti o příspěvek je nutné vybrat program Ts.2023 (formulář bude zpřístupněn až v roce 2023 před začátkem příjmu žádostí).

Znění zásad pro poskytování příspěvku po 1. dodatku (z 8. 9. 2022) a vzor formuláře ohlášení jsou uvedeny v příloze tohoto článku. Formulář žádosti
o příspěvek bude zveřejněn před stanoveným termínem příjmu žádostí.

Všechny informace k programu jsou uveřejněny na této adrese. Pro dotazy žadatelů je k dispozici e-mailová adresa prispevky@mze.gov.cz.

Související odkazy

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.