Povinné doplnění dodavatelů pěstebních prací v žádostech o příspěvek na obnovu, zajištění a výchovu lesních porostů

30. 10. 2023

Pro vyloučení možnosti střetu zájmů při zadávání dodavatelského provedení pěstebních prací (§ 4b zákona č. 159/2006 Sb.) je od 2. 11. 2023 doplnění dodavatelů pěstebních prací již povinné u všech žádostí těch subjektů, které na dosavadní výzvu k doplnění dodavatelů dosud nereagovaly.

Pokud u konkrétního subjektu je v jakémkoliv uživatelském účtu dohledána žádost, v níž nebyli dodavatelé pěstebních prací dosud doplněni, nebude počínaje 2. 11. 2023 možné nové ohlášení ani novou žádost tohoto subjektu odeslat (předat data ohlášení/žádosti příslušnému krajskému úřadu). Postup při doplňování dodavatelů pěstebních prací je uveden v tomto článku, podrobnosti ke způsobu doplňování dodavatelů jsou uvedeny i v příslušné části formuláře žádosti vybrané k dodatečnému doplnění dodavatelů. Pokud starší žádost určená k doplnění je mimo uživatelský účet, v němž je aktuální ohlášení/žádost (s blokovaným odesláním) rozpracováno(a), kontaktujte administrátora modulu pro žadatele na e-mailu mpz@mze.gov.cz, starší žádost Vám ke splnění uvedené povinnosti zpřístupní. Po doplnění dodavatelů do starších žádostí určených k doplnění bude možné aktuální ohlášení/žádost odeslat.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.