Videonávody

21. 12. 2023
Vážení  uživatelé,
 oznamujeme  Vám, že  došlo  k  nasazení  nové  verze aplikace Stanoviště  včelstev do produkčního prostředí  pLPIS a iLPIS.  V přiloženém  videsouboru  jsou  vysvětleny  nasazené  úpravy oproti původní verzi.
Stáhnout (24 MB)
V rámci jednotné žádosti pro letošní rok je možné si ověřit, jakým způsobem se bude od roku 2023 plošně podávat výkaz osevu plodin k 31.5. pro ČSÚ. (více po prokliku nadpisu článku)
Publikováno: 5. 4. 2022
Ministerstvo zemědělství umožnilo přihlašovat se na portál eAGRI prostřednictvím autentizačních údajů systému datových schránek. K tomuto účelu slouží odkaz Přihlásit se DS na každé stránce portálu eAGRI. Kromě prostého přihlášení byl usnadněn i způsob vytváření nových účtů a to tak, že pokud pro danou kombinaci přihlašované osoby a subjektu, za který se osoba prostřednictvím datových schránek přihlásila, není účet do portálu eAGRI vytvořen, nabídne se uživateli jeho bezprostřední založení. Pokud má uživatel přistupující na portál eAGRI více účtů za různé subjekt, může nově se navíc mezi těmito účty přepínat, a to prostřednictvím odkazu Přehled účtu. Instruktážní videa jsou ke stažení v příloze této novinky.
Publikováno: 20. 10. 2020
Publikováno: 31. 3. 2020
Publikováno: 31. 3. 2020
Publikováno: 31. 3. 2020
1 2 3

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.