Informační semináře pro uchazeče

V souvislosti s vyhlášením veřejné soutěže v Programu aplikovaného výzkumu Ministerstva zemědělství na období 2017–2025, ZEMĚ, vyhlášené v roce 2022, jsou naplánovány dva termíny seminářů pro uchazeče o podporu.

Informační semináře se uskuteční:

  • 8. června 2022 od 10:00 hod (online přes MS Teams)
  • 22. června 2022 od 10:00 hod (online přes MS Teams)

Pro účast na semináři se přihlaste přes online formulář. V rámci organizace stačí zaregistrovat pouze jednu emailovou adresu, na kterou bude zaslán informační email s odkazem na konání semináře v aplikaci MS Teams ve vybraném termínu.

Účast na seminářích je zdarma.

Semináře budou zaměřeny na projekty s počátkem řešení od roku 2023. Cílem seminářů je zejména seznámit uchazeče s pravidly poskytovatele (MZe) platnými dle Zadávací dokumentace pro veřejnou soutěž a rovněž budou poskytnuty praktické informace, které uchazeči mohou využít při podávání návrhů projektů prostřednictvím Informačního systému Technologické agentury ČR ISTA. Prostor bude věnován také Vašim dotazům.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.