Tematická pracovní skupina "WELFARE/pohoda zvířat"

Cílem činnosti zřizované pracovní skupiny bude vést diskusi na téma WELFARE a pohoda zvířat s odborníky a zemědělci na národní úrovni a zajistit sdílení příkladů dobré praxe Programu rozvoje venkova v této oblasti.

Výstupem bude předávání informací, know-how a sdílení inovací s cílem zajistit jejich rychlou implementaci v praxi – k zavádění do praxe by měly přispět i dotační prostředky z Programu rozvoje venkova. Prostřednictvím vhodných komunikačních nástrojů pak bude zajištěna i vhodná propagace pojmu „welfare“ a jeho podpory v Programu rozvoje venkova směrem k veřejnosti.

Konference Welfare zvířat - aktuality z pohledu evropských dotací a legislativy v ČR; novinky v oblasti inovací; zkušenosti z praxe

7. 11. 2023 9:30 - 14:00
Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)
Ministerstvo zemědělství, jednací sál č. 400 Těšnov 65/17, 110 00 Praha 1 – Nově Město
Celostátní síť pro venkov ve spolupráci s Tematickou pracovní skupinou WELFARE/pohoda zvířat Vás srdečně zvou na konferenci k tématu Welfare zvířat - aktuality z pohledu evropských dotací a legislativy v ČR;  novinky v oblasti inovací; zkušenosti z praxe. Více informací včetně odkazu na registraci v přiložené pozvánce.

Seminář "Welfare zvířat - aktuality v oblasti dotací EU a inovací"

31. 5. 2023 9:00 - 15:00
Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)
Klášter č.p. 1, 364 61 Teplá
Celostátní sítě pro venkov (CSV) ve spolupráci s Tematickou pracovní skupinou WELFARE/pohoda zvířat Vás srdečně zvou na seminář k tématu Welfare zvířat aktuality v oblasti dotací EU a inovací. Zájemci se mohou registrovat do termínu 22. 5. 2023 na odkazu níže.

Videoreportáže k tématu welfare

26. 9. 2022
V průběhu roku 2022 byla dokončena tvorba pět videoreportáží. Vzniklo tak pět krátkých videí k tématu welfare zvířat, která byla natáčena na farmách, které získaly dotační podporu z PRV.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.