Databáze videí a reportáží o činnosti MAS a projektech PRV

Videa úspěšných projektů Místních akčních skupin a Programu rozvoje venkova.

V této části zveřejňujeme vybrané úspěšné projekty Místních akčních skupin a Programu rozvoje venkova (dále jen PRV), které mohou sloužit jako inspirace pro potenciální zájemce o dotaci z PRV v programovém období 2007–2013.

Proměny venkova v pohyblivých obrazech 2 – ZŠ a MŠ Stará Ves, MŠ Včelka Líšná

7. 9. 2016
ZŠ a MŠ Stará Ves, MŠ Včelka Líšná – projekt zlepšení vzhledu a funkčnosti objektu Základní a mateřské školy Stará Ves. Jde o zateplení vnějších stěn kontaktním fasádním certifikovaným systém s tepelným izolantem. Projekt MŠ Včelka realizuje řešení zdravotechniky – nové umývárny a zázemí kuchyně.

Proměny venkova v pohyblivých obrazech 6 – Projekty městyse Dřevohostice

7. 9. 2016
Projekty městyse Dřevohostice – Modrá stuha Vesnice roku za společenský život, obnova schodiště věže zámku (Olomoucký kraj), rozšíření expozice hasičského muzea (PRV), výsadba nové zámecké alej – III. etapa (PRV), rekonstrukce podlahy v Sokolovně (PRV).

LeaderFEST 2011

7. 9. 2016
Mezinárodní setkání LeaderFEST 2011

Proměny venkova v pohyblivých obrazech 5 – Projekt obce Vlkoš

7. 9. 2016
Projekty obce Vlkoš – bezpečně do školy, do školky i na poštu – komplexní rekonstrukce místních komunikací, autobusová čekárna, informační tabule.

Proměny venkova v pohyblivých obrazech 4 – Projekty obce Beňov

7. 9. 2016
Projekty obce Beňov – projekty údržby zeleně a podpora spolků (PRV), sázení stromů (Malé granty NADACE PARTNERSTVÍ, MŽP) a další.

Proměny venkova v pohyblivých obrazech 9 – Projekty pro regionální zemědělce

7. 9. 2016
Projekty pro regionální zemědělce – agrodružstvo Roštění – automaty na výdej mléka (PRV), obnova strojového parku (OP Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství), identifikace krav (OP Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství), rekonstrukce objektu ŽV Roštění (OP Rozvoj venkova a multifunkční zemědělství), rekonstrukce objektů živočišné výroby (PRV), rekonstrukce posklizňové linky (OP Zemědělství)…

Proměny venkova v pohyblivých obrazech 8 – Projekt Po Formanských stezkách

7. 9. 2016
Projekt Po Formanských stezkách – křížem krážem Moštěnkou a Hříběcími horami (PRV – projekt spolupráce).

… kam jedeš - Za moravskou tradicí na Veselsko

7. 9. 2016
Putování Strážnickem na kole s průvodcem, který seznamuje s přírodou, architekturou, zvyky i výletními cíli regionu Strážnicka. Kam jedeš - provázanost tradic Strážnicka s okolními obcemi Slovácka a Horňácka.

Proměny venkova v pohyblivých obrazech 3 – Haná regionální produkt ®

7. 9. 2016
Haná regionální produkt ® – značení domácích výrobků na Hané. Popis značení a produktů, které již získaly certifikát. Regionální koordinátor MAS Moravská cesta (Litovelsko–Pomoraví).

Zemědělství Moravského krasu

7. 9. 2016
Video o zemědělství Moravského krasu, natočeno v rámci projektu Kras - naše společné dědictví (opatření IV.2.1)
1 2 3 ... 15

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.