4.1.1 Investice do zemědělských podniků

Investice do zemědělského podniku - MILOSLAV ZEDNÍČEK

16. 9. 2021
Operace 4.1.1 Investice do zemědělských podniků. Projekt žadateli pomohl s rekonstrukcí stáje a pořídil z něj dojící robot a chladící tank.

Porodna prasnic na farmě Osek u Přeštice

25. 8. 2021
Operace 4.1.1 Investice do zemědělských podniků. Výsledkem projektu byla modernizovaná hala porodny prasat o kapacitě 52 ustajovacích míst.

Speciální stroje do ovocných sadů

24. 8. 2021
Operace 4.1.1 Investice do zemědělských podniků. Žadatel z projektu pořídil techniku na údržbu meruňkových sadů.

Modernizace zemědělského podniku Farma Bezdínek s.r.o.

10. 5. 2021
Operace 4.1.1 Investice do zemědělských podniků. Projekt farmě pomohl s pořízením osvětlení do skleníku, technologií pro sběr a pěstování plodin ve skleníku, mulčovače a nosných konstrukcí do ovocného sadu.

Investice do zemědělských podniků - Josef Sklenář

10. 5. 2021
Operace 4.1.1 Investice do zemědělských podniků. Projekt přispěl farmě na výstavbu velkého fóliovníku pro pěstování zeleniny, speciální traktor, GPS navigaci a automatickou plečku.

Modernizace vinařství Krásná hora

13. 4. 2021
Operace 4.1.1 Investice do zemědělských podniků. Předmětem projektu bylo pořízení speciálního úzkorozchodného traktoru pro vinnou révu. Tato speciální technika umožnila zrychlení a zefektivnění nezbytných prací ve vinařství. To následně umožnilo žadateli věnovat vice času nadstandardním úkonům, které vyžaduje režim biodynamického zemědělství.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.