4.2.1 Zpracování a uvádění na trh zemědělských produktů

Zpracování masa ve Velkostatku Tetín

16. 9. 2021
Operace 4.2.1 Zpracování a uvádění na trh zemědělských produktů. V rámci projektu byla zrealizována přestavba nevyužité budovy na bourárnu skotu a pořízena pojízdná prodejna.

Na Farmě 2

10. 9. 2021
Operace 4.2.1 Zpracování a uvádění na trh zemědělských produktů. S přispěním dotací z projektu PRV si žadatel rozšířil prostory stávající bourárny masa, zmodernizoval prodejnu, zakoupil 2 specializovaná auta, realizoval výstavbu prostoru pro porážení zvířat a podpořil svůj marketing reklamní tabulí.

Minimlékárna Zlatá farma

11. 5. 2021
Operace 4.2.1 Zpracování a uvádění na trh zemědělských produktů. Z projektu pořídili na farmě pasterizační kotel na výrobu sýrů a automobil s chladící jednotkou pro rozvoz produktů a zkrácení dodavatelského řetězce.

Prodej sýrů z hrčavského gruntu

11. 5. 2021
Operace 4.2.1 Zpracování a uvádění na trh zemědělských produktů. V rámci projektu vybudovali malou sýrárnu s prodejnou a pořídili chladírenský automobil, který výrobky rozváží do širšího regionu.

Modernizace linky na výrobu tyčinek s ovocnou složkou

13. 4. 2021
Operace 4.2.1 Zpracování a uvádění na trh zemědělských produktů. V rámci dotací z Programu rozvoje venkova byl podpořen projekt modernizace linky na výrobu müsli tyčinek ve společnosti Ekofrukt Slaný. Po realizaci projektu je žadatel schopen vyrábět tyčinky (z ovoce a suchých plodů) i oblého tvaru, protože do té doby všechny jeho vyráběné tyčinky byly ploché. Tím splnil požadavky zákazníků na…

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.