Publikace v oblasti

Literatura zaměřená převážně na vodohospodářskou problematiku je jednoznačným obsahem kategorie, ve které se právě nalézáte. A co vše zde lze najít?

Modré zprávy  - jednotlivé ročenky s názvem Zpráva o stavu vodního hospodářství České republiky, které Ministerstvo zemědělství vydává již od roku 1997 a na internetu MZe je zařazována již od roku 1998. Tato publikace stručně označovaná jako "Modrá zpráva" podává široké i odborné veřejnosti podrobný přehled o stavu vodního hospodářství České republiky v jednotlivých letech a informuje čtenáře o konkrétním hospodaření s vodou a využívání vodních zdrojů.

Vodovody a kanalizace České republiky - ročenka, která je vydávána Ministerstvem zemědělství od roku 1997 a poskytuje čtenáři základní údaje o stavu zásobování pitnou vodou z veřejných vodovodů, odkanalizování a čištění městských odpadních vod v České republice.

Koncepce vodohospodářské politiky

Ostatní - zde jsou zařazeny další velmi kvalitní a zajímavé příspěvky s vodní tématikou, jako je například publikace s názvem Voda a katastrofy, Voda v ČR do kapsy, Stručně o vodě v České republice, Malé vodní nádrže - rybníky, Technickobezpečnostní dohled nad vodními díly a mnoho dalších. 

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.