Podnikatelská mise ministra Výborného do Kazachstánu a Uzbekistánu (říjen, 2023)

31. 8. 2023

Ministr zemědělství ČR Marek Výborný zve české firmy podnikající v oblasti zemědělství, potravinářství a souvisejících technologiích k účasti na podnikatelské misi do Kazachstánu a Uzbekistánu, která se uskuteční ve dnech 8. – 12. října 2023.

Podnikatelská mise vedená ministrem zemědělství Markem Výborným bude v Kazachstánu směřovat primárně do dvou kazašských zemědělských oblastí (Akmolská a Turkestánská) a do Astany, následně pak v Uzbekistánu do Taškentu a okolí.

V rámci programu se mimo jiné předpokládá uspořádání podnikatelských a obchodních fór, kde proběhnou prezentace českých firem pro vybrané kazašské a uzbecké obchodní partnery. Misi organizačně zajišťuje Svaz průmyslu a dopravy ČR.

V případě Vašeho zájmu o účast na výše uvedené podnikatelské misi je třeba provést online registraci a zaslat vyplněnou a podepsanou přihlášku a sken pasu na emailovou adresu mnatafalusi@spcr.cz nejpozději do neděle 10. září t.r.

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.