Projekty na podporu ekonomické diplomacie (PROPED) v oblasti zemědělství a potravinářství pro rok 2024

Název projektu   Měsíc Teritorialista MZe E-mail. kontakt   Tel. kontakt
Incomingová mise zástupců Veterinárního úřadu Vietnamu do ĆR 07.2024 Holub Jan Jan.Holub@mze.gov.cz 221813007
Incomingová mise ze Srbska zaměřená na zemědělské technologie a chov skotu na výstavu Země živitelka  08.2024 Misiaczek Ondřej Ondrej.Misiaczek@mze.gov.cz 221812327
Dny české zemědělské techniky v USA 09.2024 Kulík Michal Michal.Kulik@mze.gov.cz 221812002
Incomingová mise z Brazílie zaměřená na pivovarnictví 09.2024 Vondrášková Iva Iva.Vondraskova@mze.gov.cz 221812392
Incomingová mise zástupců vietnamských pivovarů, minipivovarů a relevantních firem 09.2024 Holub Jan Jan.Holub@mze.gov.cz 221813007
Outgoingová mise do Kazachstánu zaměřená na pivovarnictví 09.2024 Hakobjan Ani Ani.Hakobjan@mze.gov.cz 221812620
Účast českých firem na veletrhu Fine Food Australia 09.2024 Stránský Radek Radek.Stransky@mze.gov.cz 221812310
Marketingové aktivity na propagaci českého vína ve Spojených arabských emirátech 09.2024 Leopoldová Irena Irena.Leopoldova@mze.gov.cz 221814586
Účast českých firem na veletrhu World Food Istanbul v Turecku 09.2024 Hercík Lukáš Lukas.Hercik@mze.gov.cz 221812845
Propagace českých pivovarnických technologií v Keni  10.2024 Franc Pavel Pavel.Franc@mze.gov.cz 221812885
Incomingová mise nákupčích piva ze Spojených arabských emirátů  10.2024 Leopoldová Irena Irena.Leopoldova@mze.gov.cz 221814586
Incomingová mise japonských zástupců potravinářského sektoru do ČR 10.2024 Leopoldová Irena Irena.Leopoldova@mze.gov.cz 221814586
Propagace českého pivovarnického průmyslu v Kanadě 11.2024 Stránský Radek Radek.Stransky@mze.gov.cz 221812310
Účast českých firem na festivalu Taste of Abu Dhabi ve Spojených arabských emirátech  11.2024 Leopoldová Irena Irena.Leopoldova@mze.gov.cz 221814586
Účast českých firem na veletrhu privátních značek PLLME ve Spojených arabských emirátech  11.2024 Leopoldová Irena Irena.Leopoldova@mze.gov.cz 221814586

Více informací u jednotlivých kontaktních osob (teritorialistů).

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.