Save the date - listopad 2024 - pozvánka k účasti na podnikatelské misi ministra zemědělství pana Marka Výborného do Srbska a Turecka

28. 6. 2024

Vážení obchodní partneři, v listopadu letošního roku plánuje ministr zemědělství pan Marek Výborný navštívit spolu s podnikatelskou misí Srbsko a Turecko (SRBSKO - Bělehrad, region Vojvodina; TURECKO – Ankara, Istanbul, Izmir).

V rámci této mise bude pan ministr jednat s vrcholnými představiteli obou zemí a v jednotlivých regionech proběhnou business fóra a B2B jednání.

Cesta se uskuteční vládním speciálem. Bližší informace a konkrétní termín mise budou zveřejněny během září t.r.

V případě Vašeho předběžného zájmu o účast na této misi či žádosti o informace kontaktujte prosím paní Karolínu Bartošovou (tel.: 221 812 452; mobil: 725 761 240; email: karolina.bartosova@mze.gov.cz) nebo Lukáše Hercíka (tel.: 221812845; mobil: 724 970 415; email: lukas.hercik@mze.gov.cz).

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.