Konference k tématu Novinky v legislativním procesu ochrany zeměpisných označení

Datum akce: 27. 2. 2024 9:30 - 16:00
Místo konání:
Ministerstvo zemědělství, Těšnov 65/17, 110 00 Praha 1
Tématické zaměření akce:
Chráněná zeměpisná označení a chráněná označení původu - novinky v legislativě
Cílová skupina:
Vnitrostátní orgány státní správy - dopoledne. Provozovatelé potravinářských podniků, výrobci zemědělských produktů a všechny zainteresované subjekty - odpoledne.
Kategorie akce: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci o chráněných zeměpisných označeních a chráněných označeních původu, která se uskuteční 27. února 2024 v budově Ministerstva zemědělství.

Dopolední program konference (9:30 – 12:00 hodin) je určen pro vnitrostátní orgány státní správy a bude zaměřen na nejnovější vývoj právního rámce EU chráněných označení původu a zeměpisných označení.

Odpolední program (13:00 – 16:00 hodin) je určen pro provozovatele potravinářských podniků, výrobce zemědělských produktů a všechny zainteresované subjekty. Témata budou zaměřena jak pro posluchače, jejichž produkty jsou již chráněny jako zeměpisná označení/označení původu v EU, tak pro potenciální zájemce o tuto ochranu či další subjekty.

Na konferenci vystoupí zástupkyně Evropské komise, zástupci Ministerstva zemědělství a Úřadu průmyslového vlastnictví.

Předchozí registrace je nutná. Registrace byla prodloužena do 14. ledna 2024. Účast, prosím, potvrďte na email alena.svetlikova@mze.cz

Tyto webové stránky využívají k analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud váš internetový prohlížeč má v nastavení cookies povoleny, je nezbytný váš souhlas s použitím této technologie.

Více informací

Chyba komunikace se serverem

Nastaly technické problémy. Zkontrolujte prosím připojení k síti, a pokud pracujete jako přihlášený uživatel, ověřte prosím nastavení VPN a stav přihlášení.